14 dní bez slazení

0

V minulých dnech nás velmi oslovil projekt studentů Vysoké školy ekonomické v Praze. V rámci jejich předmětu Principy managementu vytváří projekt, který se zaměřuje na problematiku přidaných, tzv. rychlých, cukrů v potravinách, které každodenně konzumujeme. Studenti se snaží o problematice informovat prostřednictvím sociálních sítí, kde lidem ukazují, že se dá život osladit i bez jednoduchých cukrů.

Zaujala nás zábavná forma, kterou celý projekt pojali – nabádají všechny, aby se účastnili 14ti-denní challenge, bez slazení a svou cestu sdílejí prostřednictvím hashtagu #14dnibezslazeni na svém Instagramu.

Zkuste se i vy zapojit do jejich výzvy #14dnibezslazeni a uvidíte, co to s Vámi po dvou týdnech udělá. My jsme moc rádi, že mladí lidé nezapomínají na zdravé stravování a mezi stereotypní kuchařky přináší něco neokoukaného!

Podívejte se na jejich webové stránky https://14dnibezslazeni.carrd.co, kde se dozvíte více o průběhu projektu, a pravidelně sledujte jejich příspěvky na Instagramu @14dnibezslazeni.

Sdílet.